Çankaya Lenovo Servisi

Çankaya Lenovo Servisi : Lenovo Laptop kullanıcılarına donanımsal ve yazılımsal olarak her konuda sorun ve arızaları garantili olarak tamir etmekteyiz. Lenovo Laptoplarda kullanıcı hataları veya başka sebeplerden dolayı birçok hata meydana gelebilmektedir. bu ve buna benzer sorunlarda sizleri Çankaya Lenovo Servisimize bekliyoruz. Teknik Servisimizde tamiri, bakım veya parça değişimlerini hızlı ve garantili olarak yapmaktayız.

Çankaya Lenovo ServisiÇankaya Lenovo servisi olarak, profesyonel olan, Lenovo teknik ekip çalışanları müşteri memnuniyetini gözeterek Laptop, Tablet Notebook ve Masaüstü bilgisayar kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Lenovo bilgisayar servisi olarak Lenovo marka bilgisayarlar kullanıcılarının istekleri doğrultusunda her türlü bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız.

Lenovo teknik servisimiz Lenovo laptopların tamiri ve bakımının yanında birçok yedek parçasının onarımı da yapılabilmektedir. Lenovo şarj adaptörü, Lenovo batarya, Lenovo Lcd ekran, Lenovo klavye, Lenovo Anakart, Lenovo Ekran kartı gibi yedek parçaların her türü sıkıntılarına çare üreten Lenovo servisimiz sizleri kaliteli tutumu ile memnun etmekten mutluluk duymaktadır.

Tag; Çankaya lenovo Servisi, Lenovo Laptop Tamiri, Lenovo Notebook Tamiri, Lenovo Servisi Çankaya, Lenovo Yedek parça; Lenovo Şarj adaptörü, Lenovo Batarya vs...

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69