Bahçelievler Lenovo Servisi

Bahçelievler Lenovo servisi olarak Lenovo Notebook ve Laptoplarının her türlü arıza veya sıkıntılarını garantili olarak gidermekteyiz. Teknik servisimiz Lenovo Laptop kullanıcıları için kusursuz hizmet vermek amacıyla her geçen gün kendini yenileyerek müşterilerine sınırsız hizmetin kapılarını açmaktadır.

Lenovo şarj adaptörü, Lenovo ekran kartı, Lenovo anakart, Lenovo bataryası, Lenovo Lcd ekran, Lenovo klavye gibi yedek parça ürünlerinin orijinal olarak değişimini de Lenovo teknik servisimiz gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Lenovo Servisi

Orjinal olmayan yan sanayi ürünlerinin de satışı çeşitli internet sitelerinde gerçekleştirilmektedir. Lenovo kullanıcılarının bu tür yan sanayi ürünlerinden uzak durması gerekir. Aksi halde Lenovo Laptop kullanıcılarının bilgisayarlarında oluşabilecek yazılımsal veya donanımsal boyuttaki hasarlar kaçınılmaz olur. Bu sebeple Lenovo Laptop ve Notebook bakım ve onarımının Lenovo teknik servisleri tarafından yapılması önem arz etmektedir.

Bilgisayar sektöründe bir dünya markası haline gelen Lenovo markası, Lenovo Teknik servisi ile Lenovo bilgisayar sahiplerinin başına gelebilecek her türlü hasar veya yazılım hatalarına cevap vermek ile birlikte birçok Lenovo yedek parçalarının bakım ve tedarikini üstlenmektedir.

Tag; Bahçelievler Lenovo servisi > Lenovo Servisi > Lenovo Notebook Servisi > Lenovo Laptop Tamir servisi > Lenovo şarj adaptörü > Lenovo Batarya > Lenovo Laptop yedek parçaları

Lenovo Çağrı merkezi; 0312 473 76 16 - 69